2017 Diverse toernooien

Uitslag Kersttoernooi 23 december 2017

plaats Naam uitslag
1e Sjaak Ebben & Mascha Broekmeijer 4w +21
2e Miep Ebben & Jan van Haren 4w +20
3e Piet Lemmers & Gonnie Lemmers 3w +29
4e Tonny Peters & Mitch Schampers 3w +21
5e Maik Broekmeijer & Lauraine Moeskops 3w +15
6e Eliane Pas & Thea Arts 2w +2
7e Mieke Willemsen & Clement 1w +0
8e Ben Broekmeijer & Coby 1w -17
9e Petra van Dijk & Perry Boerboom 1w -25
10e Hanny Warringa & Elly 0w -27
11e Josje van Munsteren & Truus Thoonen 0w -39

Uitslag Tête-à-Tête toernooi 26-11-2017

Herentoernooi
Plaats Naam
1 Folkert Steverink
2 Fred Jasper
3 Mitch Schampers
4 Peter Loeffen
5 Perry Boerboom
6 Sjaak Ebben
7 Martien Rijbroek
8 Albert Derks
9 Nico van Geenen

Damestoernooi
Plaats Naam
1 Mieke Willems
2 Truus Derks
3 Miep Ebben
4 Truus Thoonen
5 Joske van Munsteren
6 Tonny Peters
7 Thea Arts

Uitslag 5e woensdag van de maand toernooi 30-8-2017

plaats Naam uitslag Vereniging
1e Bert Kroon & Sjef Peemen 4w +36 Le chateau Wijchen
2e Georgios Dimitridis & Norbert Schmitz 4w +26 Essen Ketwig Duitsland
3e Herman van den Berg & Hennie Verschuren 4w +15 Le chateau Wijchen
4e Hanny van Geenen & Nico van Geenen 4w +31 Amicale Cuijk
5e Rick Bongaerts & Esther van Louweren 3w +24 't Lover Asten
6e Sjef van der Geer & Mari van den Hoogen 3w +15 Plop Uden
7e Alex van der Meer & Wilma van der Meer 3w +14 't Lover Asten
8e Tonnie Vogels & Martha Rigthers 3w +12 Plop Uden
9e Henk van der Kemp & Ben 3w +4 Lingewaard
10e Tiny de Klein & Zimmermans 3w +3 Le Chateau Wijchen
11e Rob van der Hoef & Thomas Thissen 2w +1 PF Goch Duitsland
12e Anton van der brand & Gerda van der Brand 2w +1 Plop Uden
13e Crist van Esch & Jose van Esch 2w -2 Wij liggen Schijndel
14e Henk Vos & Sjaqueline van de Wee 2w -2 Montfort
15e Wim van der Meer & Biek van Beek 2w -8 Amicale Cuijk / Plop Uden
16e Greet Bernards & Nellie Aldenhuisen 2w -17 Plop Uden
17e Huub Bergmans & Margriet Weber 1w +2 Dommels Boeleke / La ferme Boule
18e Jopie de Kleijn & Bertha Zimmermans 1w -12 Le chateau Wijchen
19e Fred Jasper & Peter Loeffen 1w -13 Amicale Cuijk
20e Toon Pennings & Jos Vorstenbosch 1w -21 Mooie boule Berlicum
21e Willem Walraven & Dies Janssen 0w -22 Le chateau Wijchen
22e Theo Dinissen & Gerard Rossen 0w -23 Le chateau Wijchen
23e Leo van Esch & Jopie van Buren 0w -31 Plop Uden
24e Sjaak Ebben & Miep Ebben 0w -33 Amicale Cuijk

Uitslag Midzomer toernooi 19-7-2017

plaats Naam uitslag Vereniging
1e Tim van Drunen & Jan Tonen 4w +37 Littel / Puk Haarlem
2e Hans vd Wijdeven & Marijke Prinssen 4w +31 Plop Uden
3e Mitch Schampers & Ben Broekmeijer 4w +31 Amicale Cuijk
4e Henna de Vis & Henk Hoefakker 4w +30 Dosc
5e Hanny & Nico van Geenen 4w +25 Amicale Cuijk
6e Simon Kouwenhoven & Wil Grotens 4w +23 Lingewaard
7e Alex & Wilma vd Meer 4w +20 't Lover Asten
8e Selena vd Hoef & Didier Fifi 3w +27 't Lover Asten
9e Geert & Tonnie klein Middeling 3w +24 Lingewaard
10e Anton & Gerda vd Brand 3w +18 Plop Uden
11e Theo de Kleijn & Gerrit Huggers 3w +18 Le Sud Zeeland
12e Moulay Mansouri & Hennie verschuren 3w +17 Le Chateau
13e Jos Vorstenbosch & Peer vd Ven 2w +9 Mooie Boule
14e Christ & Jose Van Esch 2w -2 Wij liggen Schijndel
15e Henk & Cathy vd Hoogen 2w -2 Plop Uden
16e Greet Bernards & Nellie Aldenhuijsen 2w -4 Plop Uden
17e Henk vd Burght & Dinie Willems 2w -11 Grave Superieur
18e Willem Walraven & Dies Janssen 1w -3 Le Chateau
19e Fred Jasper & Joan Roordink 1w -4 Amicale Cuijk / Grave
20e Tiny Vesters & Jan van Kilsdonk 1w -8 Jeu de Bouckles
21e Gert & Catrien van Alst 1w -8 Lingewaard
22e Thea Royendijk & Eliane pas 1w -11 Amicale Cuijk
23e Toon Pennings & Kay Pennings 1w -13 Mooie Boule
24e Theo Dinissen & Gerard Rossen 1w -14 Le Chateau
25e Jacqueline van der Wee & Henk Vos 1w -15 Montfordland
26e Ben Welbie & Antoinette Voets 1w -16 Jeu de bommel
27e Annie vd Burght & Beb vd Ende 1w -18 Grave Superieur
28e Sjaak Ebben & Miep Ebben 1w -26 Amicale Cuijk
29e Peter Huijs & Herman Keijzers 1w -31 Pielboulers IJselstein
30e Joke Verbiesen & Tonny Peters 1w -33 Amicale Cuijk
31e Hiske Kamminga & Thea Rovers 0w -26 Plop Uden
32e Lies Jans & Mieke Willemsen 0w -30 Amicale Cuijk
33e Harrie Coppens & Mientje Coppens 0w -35 Jeu de Bouckles

Uitslag 5e woensdag toernooi 31-5-2017

plts Naam uitslag Vereniging
1e: Moulay Mansouri & Hennie Verschuren 4w +29 Le Chateau Wijchen
2e: Anton van der Brand & Gerda van der Brand 4w +27 Plop Uden
3e: Bert Kroon & Will Hermsen 3w +24 Le Chateau Wijchen
4e: Albert Janssen & Marijke Janssen 3w +24 PV Beek
5e: Norbert Schmitz & Georgios 3w +23 Essen Duitsland
6e: Ben Broekmeijer & Mascha Broekmeijer 3w +22 Amicale Cuijk
7e: Andre Abdoelah & Tonny Raaymakers 3w +21 Wij liggen Schijndel
8e: Theo de Klein & Tilly Stabel 3w +10 Le Sud Zeeland (NB)
9e: Hanny van Geenen & Nico van Geenen 3w +8 Amicale Cuijk
10e: Cris van Esch & Jose van Esch 3w +5 Wij liggen Schijndel
11e: Gert van Alst & Catrien van Alst 2w +7 Lingewaard
12e: Diny Willemsen & Annie van der Burght 2w -2 Grave Superieur
13e: Geert klein Middeling & Tonny klein Middeling 2w -11 Lingewaard
14e: Greet Bernards & Thea Royendijk 2w -13 Plop Uden / Amicale Cuijk
15e: Hans Juckers & John Nap 1w +2 Valkaties Nijmegen
16e: Gerard Rossen & Theo Dinnissen 1w -6 Le chateau Wijchen
17e: Fred Jasper & Marijke Neve 1w -11 Amicale Cuijk
18e: Gerda Buisman & Pieter Buisman 1w -15 Amicale Cuijk
19e: Frans Krol & Hans Bos 1w -16 Lingewaard / PV Beek
20e: Joke Verbiesen & Mieke Willemsen 1w -22 Amicale Cuijk
21e: Henk van der Burght & Toon van Halen 1w -22 Grave Superieur
22e: Lonneke Willems & Jan Lamers 1w -26 Bokkeschieters Boxmeer
23e: Eliane Pas & Riet Smulders 0w -22 Amicale Cuijk
24e: Sjaak Ebben & Miep Ebben 0w -36 Amicale Cuijk

Uitslag Tete-a-tete outdoor 20-5-2017

plts Naam Dames uitslag plts Naam Heren uitslag
1 Marijke 5w +3 1 Ben 8w +74
2 Gerda 4w -13 2 Fred 7w +36
3 Mieke 3w -7 3 Loek 5w -2
4 Miep 1w -24 4 Sjaak 3w -17
5 Pieter 0w -50

Uitslag Moederdag toernooi 14-5-2017
plts Naam uitslag Vereniging
1e Pedro Welten & Annemarie Welten 4w +43 Amicale Cuijk – 't Lover Asten
2e George Dimitris 4w +36 Duitsland
3e Mascha Broekmeijer & Mitch Schampers 3w +21 Amicale Cuijk
4e Werner & Ottman 3w +17 Duitsland
5e Norbert Schmitz & Andrea Gesing 3w +6 Duitsland Essen
6e Herman Honig & Cor van Vloten 3w +4 Plop uden
7e Loek Neve & Marijke Neve 2w +10 Amicale Cuijk
8e Sjef van der Geer & Mari 2w +7 Plop uden
9e Bertholt 2w +3 Duitsland
10e Nellie aldenhuijsen & tiny vesters 1w -7 Plop uden
11e Greet Bernards & Marij van Vloten 1w -12 Plop uden
12e Marian van der Geer & Betie honig 1w -17 Plop uden
13e Hanny van Geenen & Nico van Geenen 1w -22 Amicale Cuijk
14e Petra van Dijk & Ben Broekmeijer 1w -30 Amicale Cuijk
15e Gaby Ohlmeier 1w-31 Duitsland
16e Ludo Neve & Axel Neve 0w -28 Amicale Cuijk

Uitslag Carnaval Melee 25-2-2017
plts Naam
1e Peter Loeffen
2e Nico van Geenen
3e Truus Derks

Uitslag Tete a tete clubkampioenschappen 21-1-2017
Heren Dames
Plaats Naam Plaats Naam
1e Maik Broekmeijer 1e Hanny Geenen
2e Mitch Schampers 2e Anja Josemanders
3e Martien Rijbroek 3e Mieke Willemse
4e Fred Jasper 4e Gonnie Lemmers

Reacties zijn gesloten.